ATSARGIAI! Traukos dėsnis veikia! Kaip pritraukti tai, ko noriu?

VASARIO mėn. RENGINIAI:

✔2019 m. vasario 7 d. 19 val. "ĮSTRIGAU GYVENIME. RIBOJANTYS  ĮSITIKNIMAI" (Projektas BE RIBŲ) (online, per ZOOM, prisijungimo nuoroda pateikiama užsiregistravus)

✔2019 m. vasario 10 d. 15 val. "ATSARGIAI! TRAUKOS DĖSNIS VEIKIA", PLUNGĖJE, J.Tumo-Vaižganto g. 43 (II a. iš kiemo pusės)

✔2019 m. vasario 10 d. 17.30 val. "VIDINIO POKYČIO MEDITACIJA PAGAL DR. DISPENZĄ", PLUNGĖJE, J.Tumo-Vaižganto g. 43 (II a. iš kiemo pusės)

✔2019 m. vasario 17 d. 15 val. "ATSARGIAI! TRAUKOS DĖSNIS VEIKIA", KAUNE, Gedimino g. 26 b, "Šviesos namai"

✔2019 m. vasario 17 d. 17.30 val. "VIDINIO POKYČIO MEDITACIJA PAGAL DR. DISPENZĄ", KAUNE, Gedimino g. 26 b, "Šviesos namai"

✔2019 m. vasario 21 d. 19 val. "NORIU VIENA, GAUNU KITA! KODĖL?" (Projektas BE RIBŲ) (online, per ZOOM, prisijungimo nuoroda pateikiama užsiregistravus)

✔2019 m. vasario 22 d. 18 val. "VIDINIO POKYČIO MEDITACIJA PAGAL DR. DISPENZĄ", KLAIPĖDOJE, Žvejų g. 2-508 (iš kiemo pusės)

✔2019 m. vasario 28 d. 19 val. "VIZUALIZACIJA. FOKUSAS. MANIFESTACIJA" (Projektas BE RIBŲ) (online, per ZOOM, prisijungimo nuoroda pateikiama užsiregistravus)

 

Apie renginį "ATSARGIAI! TRAUKOS DĖSNIS VEIKIA":

 

Ar kada domėjaisi Traukos dėsniu? Tada turbūt matei filmą arba skaitei knygą "Paslaptis"? Ir kaip Tau sekasi visa tai taikyti savo gyvenime? Sakai, viską darai teisingai, bet kažkodėl nieko nesigauna? O gal jau praradai tikėjimą savo gebėjimu pritraukti išsvajotą sėkmę, antrąją pusę, gausą, sveikatą... į savo gyvenimą?

Nori ir toliau vargti, ieškodama(s) Traukos dėsnio (arba savo suvokimo apie jo veikimą) "spragų"? O gal išvis nuleisi rankas ir pasiduosi? Tik kažin, ar nuo to paaugs Tavo savivertė ir gebėjimas išbristi iš viso to liūno, kuriame jautiesi įklimpęs(-usi). Bandyk...

Arba gali rinktis kitą kelią. Jau pramintą. Turiu gerų naujienų! Traukos dėsnis veikia. Ir veikia nepriklausomai nuo to, ką Tu apie jį žinai ir kiek juo tiki. Jis tiesiog yra. Kaip pašokęs nuo žemės vėl krenti žemyn, nes taip veikia Gravitacijos dėsnis, taip paleidęs mintį, norą, žodį, pritrauki tai, ką "užsisakei", nes taip veikia Traukos dėsnis. Ir taip visada. Todėl svarbu tai paleisti teisingai, su aiškia intencija, emocija, tikslu. Kviečiu naujam suvokimui, atradimui arba tiesiog susidėliojimui visų taškų ant "i". Ir sėkmės traukiant sėkmę!

 

Ką veiksime susitikę?

*Sužinosime, kokia paslaptis buvo nutylėta filme "Paslaptis" ("The Secret").

*Kaip iš tiesų veikia Traukos dėsnis ir kodėl mums kartais atrodo, kad jis neveikia.

*Ką daryti, kad Traukos dėsnis visada veiktų mūsų labui (Traukos dėsnio etapai ir jų įsisąmoninimas).

*Suprasime, kaip teisingai norėti ir ką daryti, kad pritrauktume tai, ko iš tikrųjų norime.

*Ką dar turime žinoti, kad sukurtume tokius SANTYKIUS, kokių norime?

*Sužinosime atsakymus į sau rūpimus klausimus.

*Išmoksime naudingų mąstymo modelių ir praktikų, padedančių atstatyti mūsų vidinį magnetą, ir įsuksime savo traukos verpetą taip, kad jis kasdien įgautų vis didesnį pagreitį.

*Viskas vyks besimėgaujant transformuojančių terapinių eterinių aliejų kvapais.

 

🎁Ir dar ne viskas!

Iš anksto užsiregistravus, Tavęs laukia unikali DOVANA - autorinė 7 žingsnių ribojančių įsitikinimų keitimo programa "Be ribų" savarankiškam naudojimui, siekiant išeiti iš bet kokių ribojančių įsitikinimų. Ir visa tai NEMOKAMAI!

 

✔Investicija į savo gerovę tik 15 eur.

✔Registracija, rašant SMS žinutę mob. 861442396.

✔DĖMESIO! Yra galimybė po seminaro (17.30-19.30 val.) dalyvauti pasąmonės programas perrašančioje vidinio pokyčio meditacijoje pagal dr. J.Dispenzos metodiką! (🎁Dovana - meditacijos įrašas) Jei norėsite, pažymėkite registruodamiesi "+meditacija" (dalyvaujant Traukos dėsnio seminare, meditacija tik 10 eur. Atskirai meditacija 15 eur).

 

Apie renginį "VIDINIO POKYČIO MEDITACIJA PAGAL DR. DISPENZĄ":

 

Pasiruošk naujai pokyčių savaitei su atpalaiduojančiomis, valančiomis, vidines ribas plečiančiomis, gyvenimo pokyčių įnešančiomis praktikomis.

✔Mokysimės ne tik atsipalaiduoti, bet ir paleisti užsisukusius minčių bei emocijų pagreičius per kvapų meditacijas.

✔Plėsime savo ribas bei kursime naują realybę, taikydami efektyvią dr. J. Dispenzos vidinių ribojančių programų perrašymo metodiką.

✔Patirsime vidinį pokytį jau sesijos metu bei išsiaiškinsime, kaip ir kodėl tai veikia.

 

🌊Užsiėmimo metu atliksime sėdimas, gulimas meditacines/ vizualizacines praktikas, sužinosime ir pajausime, kaip meditacija/ vizualizacija bei kvapas veikia mūsų fizinį kūną ir pasąmonę, ir kaip per pasąmonės programas perrašančias kvapų meditacines praktikas galime paleisti nereikalingas mintis, emocijas, užsikrauti ramybe, pasitikėjimu, meile, gausa.

Kas išbandė ir taiko šias praktikas savarankiškai, jau mėgaujasi pokyčiais.

Įnešk pokyčių į savo gyvenimą ir Tu.

 

✔Renginys atviras visiems. Meditacijos patirtis nebūtina, bet nusiteikite pokyčiui.

✔ Investicija į save 15 eur (Jei dalyvaujate ir paskaitoje "ATSARGIAI! TRAUKOS DĖSNIS VEIKIA!, meditacija tik 10 eur) (atsiskaitome pavedimu arba vietoje)

✔Savo patogumui turėkite patogią aprangą, kilimėlį, pledą, pagalvėlę, geriamo vandens.

🎁 DOVANA: ribojančias programas perrašančios meditacijos įrašas.

 

⚡Ieškau savanorių, norinčių ir galinčių organizuoti renginius įvairiuose miestuose. Savanoriams mano renginiai nemokami. Jei domina, parašykite SMS (mob. 861442396). Ačiū 🌹.

 

Veda lekt. ŽANETA (JŪRA) & Co.,

VšĮ Inovacijų vystymo centro direktorė, lektorė (www.inovacijucentras.com),

El. knygos "7 žingsnių ribojančių įsitikinimų keitimo programos "Be ribų" autorė. Autorinės vidinio pokyčio programos: *21 dienos intensyvi pokyčio programa RE-STARTAS, *90 dienų palaikymo programos BE RIBŲ ir VIP "STEP-BY-STEP" (žr. https://www.inovacijucentras.com/440830667);

Theta Healing praktikė, Klaipėdos Theta klubo steigėja;

Reiki Mercar Meistrė-gydovė (4 Reiki mokyklų atstovė);

jogos ir meditacijų (aromaterapijos, vidinio pokyčio) praktikė;

sertifikuota tradicinio masažo ir RainDrop technikos specialistė, Young Living sveikatingumo judėjimo atstovė, edukatorė;

Klaipėdos universiteto lektorė, vertėja.

Facebook: Traukos dėsnio logika ir magija, Laikas atsikvėpti / take a breath, Laimingų žmonių klubas, Eteriniai aliejai kūnui ir sielai / Young Living

Prisijunk ir Tu 🌹.

ATRASK SAVE NAUJOJE VEIKLOJE. NUO KO PRADĖTI?

Sakysite, jei produktas geras ir visiems reikalingas, parduoti bus lengva. Deje. Nebe tie laikai. Rinka perpildyta "gerų produktų". Todėl tikėtis, kad geras produktas pats "išsiparduos" yra klaidingas mąstymas!

Šiandien pardavimai yra visa ko pagrindas! Todėl viena reikalingiausių savybių gyvenime yra gebėjimas parduoti, pradedant savęs "pardavimu" ir baigiant savo produktais.
Įvaldyk pardavimų "meną" ir realizuosi save bet kurioje gyvenimo srityje!

Ar ir Tu susiduri su bene pagrindiniu iššūkiu parduodant - kaip įtikinti kitus savo produkto verte?
Jei taip, panašu, kad Tau pirmiausia trūksta pasitikėjimo savimi ir komunikacinių gebėjimų. Ar žinojai, kad Tavo savivertė ir Tavo parduodamo produkto vertė tarpusavyje tampriai susijusios?!

Šįkart kalbėsime apie vieną perspektyviausių sisteminio marketingo sričių - tinklinės rinkodaros komunikaciją. Remsimės eterinių aliejų pavyzdžiu. Bet šias žinias galima pritaikyti bet kurioje srityje. Nes viskas gyvenime pagrįsta vienos ar kitos formos pardavimais ir komunikacija.

O galbūt turi ir konkretesnių poreikių?
✔Nori mėgautis eteriniais aliejais, bet patirdama(s) mažesnę finansinę naštą?
✔Ieškai, kur realizuoti save naujoje, prasmingoje veikloje, galbūt nori keisti darbą?
✔Gal svajoji apie savo verslą, bet nežinai nuo ko pradėti?
✔O gal turėjai nesėkmingos patirties ir dabar manai, kad sisteminis verslas ne tau, nes nemoki pardavinėti? (Turbūt jau supratai, kad tai tik tavo ribojantis įsitikinimas!)

Beje, iškart susitarkime, kalbėdami apie sisteminį verslą tikrai nekalbėsime apie buteliukų "iškišinėjimą". Atsiprašau! Deimatai taip nepardavinėjami! Kalbu apie Verslą.

Nori sužinoti, kas po tuo slepiasi? Tada susitikime spalio 5 d. 19 val. Minijos g. 2-306 (I korp.).
Seminaro metu suprasi:
✔kur buvo Tavo mąstymo klaidos;
✔ką darei ne taip, kad iki šiol neišjudėjai;
✔nuo kurio galo prasideda pardavimas ir ką iš tikrųjų turi parduoti (tikrai ne buteliukus!).
✔Išmoksi 100% pasiteisinančios komunikacijos struktūros (raktinių žodžių, frazių, akcentų) ir suprasi, kada tai panaudoti, kad tavo žodis pasiektų tikslą!
✔Sužinosi konkrečius žingsnius, kaip pasiekti tikslą ir išmoksi parduoti bet ką.
✔Ir garantuotai įgysi daugiau pasitikėjimo savimi bei tuo, ką darai!

✔Susitinkame spalio 5 d. 19 val. Klaipėdoje, Minijos g. 2-306 (I korp.).
Laužysime stereotipus ir ribojančius įsitikinimus. Būk pasirengęs(-usi) nustebti, kiek daug Tu gali!
✔Renginys atviras visiems.
✔Turėkite priemones užrašams.
✔Seminaro kaina 12 eur. (Mano registruotiems komandos nariams renginys nemokamai.)

Papildomos galimybės:
☝️Individualios 90 dienų svajonių verslo kūrimo programos "Be ribų" sudarymas. (Įeina informacinė medžiaga (susiję audio, video įrašai), individualizuota 90 dienų programa kiekvienai dienai, 3 konsultacijos su pasąmonės programų keitimu ir tolesniu palaikymu pagal poreikį (Įprasta kaina 180 eur, užsisakius renginio dieną arba iki jo, tik 81 eur!)).
☝️DĖMESIO! Programą galima užsisakyti be dalyvavimo renginyje!

✔Minijos g. 2-306 (I korpusas), Klaipėda.
✔Registracija būtina fb arba sms (mob. 861442396). Ačiū 🌺

Veda lekt. ŽANETA ČĖSNIENĖ,
"Traukos dėsnio logika ir magija" seminarų lektorė (žr. Fb psl. šiuo pavadinimu);
H.Eker "Milijonieriaus mąstymo" programos dalyvė;
Sąmoningo kūrimo ir vizualizacinių technikų praktikė/mokytoja;
Klaipėdos Theta klubo steigėja, Theta Healing praktikė;
Reiki Mercar Meistrė-gydovė (4 Reiki mokyklų atstovė);
Jogos ir meditacijos praktikė/mokytoja;
Sertifikuota tradicinio masažo ir RainDrop technikos specialistė/mokytoja;
Young Living sveikatingumo judėjimo atstovė, distributorė;
Klaipėdos universiteto lektorė, vertėja; Neformalaus anglų k. mokymo(si) klubo English Lounge Club steigėja/mokytoja.

ATRASK SAVE NAUJOJE VEIKLOJE. NUO KO PRADĖTI?

✔Norėtum imtis kažkokios veiklos, bet nežinai nuo ko pradėti?
✔Ieškai galimybių save realizuoti naujoje srityje ir pradėti verslauti?
✔Nori užsidirbti papildomų pajamų savo reikmėms darydama(s) kažką naudingo ir įdomaus?
✔Norėtum kažko imtis, bet augini vaikus ir manai, kad tam neturi laiko ir galimybių? (Labai klysti!)
✔O gal tiesiog nori prisijungti prie mano plėtojamos veiklos? (Beje, Tu gali prisijungti ir tapti mūsų komandos nariu, būdama(s) bet kurioje Lietuvos vietoje!)
Jei sudomino, tuomet kviečiu susitikti ir apie viską pasikalbėti plačiau.
Kada? Rugsėjo 21 d. 19 val.
Kur? Minijos g. 2-306 (I korpusas), Klaipėda.
Susitikimo metu rasime atsakymus į šiuos klausimus:
✔Nuo ko pradėti bet kokią savo veiklą?
✔Kokie svarbūs žingsniai užtikrina sėkmę bet kokioje veikloje?
✔Kokios pagrindinės klaidos daromos pradedant savo veiklą ir kaip jų išvengti?
✔Ką gali padaryti jau šiandien, kad galėtum sėkmingai startuoti su savo veikla jau rytoj?
✔Kuo galėtum prisidėti ir tapti visaverčiu komandos nariu mano plėtojamoje veikloje? (T.y. Žinių ir informacijos sklaida apie verslumą, saviugdą, sveikatinimąsi, gausos, santykių, veiklos kūrimą, ribojančių įsitikinimų paleidimą ir visokeriopą sėkmę bet kurioje gyvenimo srityje!)

Jei susidomėjai, kviečiu į susitikimą Klaipėdoje, Minijos g. 2-306 (I korpusas). Laužysime stereotipus ir ribojančius įsitikinimus. Būk pasirengęs(-usi) nustebti, kiek daug Tu gali!

✔Renginys atviras visiems.
✔Turėkite priemones užrašams.
✔Seminaro kaina 12 eur. (To turėtų būti mokoma dar mokykloje, todėl bent savo vaikus mokykime šito suvokimo, kad jie neperimtų mūsų klaidingo mąstymo šablonų!)

Papildomos galimybės:
☝️Individualios 90 dienų sėkmės programos sudarymas, 3 asmeninės konsultacijos ir asmeninis palaikymas (81 eur).
☝️30 dienų palaikymas uždaroje fb grupėje su užduotimis kiekvienai dienai ir 3 konsultacijos grupėje (41 eur)).
☝️DĖMESIO! Visa tai galima užsisakyti be dalyvavimo renginyje!
✔Minijos g. 2-306 (I korpusas), Klaipėda.
✔Registracija būtina sms (mob. 861442396). Ačiū.

Veda lekt. ŽANETA ČĖSNIENĖ,

VšĮ Inovacijų vystymo centro direktorė;

Klaipėdos universiteto lektorė, vertėja;

Neformalaus anglų k. mokymo(si) klubo English Lounge Club steigėja/mokytoja;
"Traukos dėsnio logika ir magija" seminarų lektorė (žr. Fb psl. šiuo pavadinimu);
H.Eker "Milijonieriaus mąstymo" programos dalyvė;
Sąmoningo kūrimo ir vizualizacinių technikų praktikė/mokytoja;
Klaipėdos Theta klubo steigėja, Theta Healing praktikė;
Reiki Mercar Meistrė-gydovė (4 Reiki mokyklų atstovė);
Jogos ir meditacijos praktikė/mokytoja;
Sertifikuota tradicinio masažo ir RainDrop technikos specialistė/mokytoja;
Young Living sveikatingumo judėjimo atstovė, distributorė.